Dafni Jolanta Chajec

Armii Krajowej 4a lok. 116
35-307 Rzeszów

730361052

biuro@dafni.pl

Doświadczona i uznana marka na rynku europejskim i polskim

Od niemal 100 lat na świecie, 50 lat w Europie i 20 lat w Polsce, dbamy o przyjemną atmosferę dostarczając nasze rozwiązania do każdego typu pomieszczeń i budynków. Oferujemy energooszczędne i wydajne systemy grzewcze, rozwiązania klimatyzacyjne i układy chłodzące obieg świeżego powietrza. Przez klimatyzatory, pompy ciepła czy systemy wentylacyjne, tworzymy idealne warunki do wypoczynku albo wytężonej pracy. Dostarczamy urządzenia do zapewniania komfortu we wnętrzach domów jednorodzinnych, obiektach hotelowych, centrach biznesowych, handlowych, przemysłowych oraz w innych obiektach i budynkach. Dzięki rozwiniętej sieci autoryzowanych Partnerów, świadczymy kompleksowy serwis, doradztwo, instalację oraz konserwację czy optymalizację systemu. 

Profesjonalni Partnerzy zapewniają kompleksowe doradztwo, właściwy dobór urządzeń pod względem:

– wyboru odpowiedniego systemu np. tylko do ogrzewania lub ogrzewania i chłodzenia w jednym,
– umiejscowienia jednostek wewnętrznych i agregatów zewnętrznych,
– długości instalacji  i możliwości montażowych,
– doboru mocy urządzenia uwzględniając zapotrzebowania na ciepło lub chłód w danym pomieszczeniu lub budynku,
– oczekiwanych efektów, np. odpowiednich funkcji urządzenia takich jak osuszanie, nawilżanie.

Przeprowadzą montaż wybranego systemu, a w przypadku pomp ciepła Daikin Altherma nasz Fabryczny Serwis przeprowadzi również autoryzowane uruchomienie.

Dobór najwłaściwszego rozwiązania jest możliwy dzięki bardzo szerokiej gamie rozwiązań:

W naszej ofercie znajdują się systemy grzewcze, klimatyzacyjne, rozwiązania chłodnicze, systemy wody lodowej i inne zaawansowane technologicznie rozwiązania, które dbają o idealny komfort.

W przypadku rozwiązań do obiektów komercyjnych, typu hotele, apartamentowce, budynki biurowe i kompleksy handlowo – przemysłowe, specjalnie dedykowany dział consulting już na etapie projektowania służy wsparciem projektowym, dzięki czemu Inwestor może mieć pewność, że jego obiekt będzie miał zaprojektowany efektywny energetycznie system, który z pewnością dostarczy odpowiednią ilość świeżego powietrza, chłodu lub ciepła do wszystkich pomieszczeń.

Wiemy, jak ważna jest komfortowa atmosfera w domu oraz przyjemna temperatura. Odpowiedni klimat wpływa na efektywność pracowników czy decyzje zakupowe klientów. Dlatego oferujemy urządzenia wysokiej klasy z inteligentnym systemem sterowania – kontrolą nad temperaturą, wydajnością, pracą czy zużyciem energii. W ten sposób użytkownik personalizuje ustawienia według własnych preferencji i potrzeb.

Serwis na lata

Utrzymanie idealnego klimatu w dowolnym budynku wymaga sprawnego i rzetelnego serwisu. 

Dlatego oferujemy m.in.:

  • wsparcie techniczne konsultanta przez telefon czy on-line,
  • instalację zamówionych systemów, urządzeń i pomoc w ich uruchomieniu – wstępne szkolenie z obsługi,
  • części zamienne i materiały eksploatacyjne,
  • szkolenia produktowe i techniczne dla naszych Partnerów,
  • platformy wspierające obsługę serwisową, 
  • dostęp on-line do zakupów urządzeń oraz części.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na stronie, poprzez kontakt z Autoryzowanymi Partnerami lub kontakt z naszym konsultantem.