Galeria    Sklepy    Plan Galerii    Kontakt   
 
 
 
 Górecki Remonty
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Galeria wnętrz DEXA
Al. Armii Krajowej 4a
35-307 Rzeszów

tel. +48 603 585 696
m.gorecki@remonty-gorecki.pl
www.remonty-gorecki.pl

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 8:00 - 18:00
Sobota 8:00 - 14:00

 

/  powrót do działu sklepy

Oferta

USŁUGI BUDOWLANE
  • Remonty
  • Malowanie
  • Układanie płytek
  • Wykańczanie wnętrz
  • Usługi ogólnobudowlane
PROJEKTOWANIE
  • Kosztorysowanie
  • Aranżacje wnętrz

Firma powstała w 1996 r. Swoją działalność opieramy na połączeniu wiedzy i praktyki. Łączymy klasyczną sztukę budowlaną z nowoczesnymi trendami. Od chwili założenia zajmujemy się remontami budynków użyteczności publicznej (szkoły, przedszkola, szpitale, sklepy, stacje benzynowe itp.) biurowo – usługowych, jak również domów mieszkalnych.

Poprzez wieloletnią pracę zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam podjąć każde wyzwanie dotyczące budowy nowych budynków, prac remontowych i wykańczania wnętrz. Naszymi klientami są zarówno inwestorzy indywidualni, jak i instytucjonalni.

Współpracujemy z wieloma firmami w regionie podkarpackim, dostawcami materiałów oraz branżystami oferującymi usługi z zakresu wykonywania instalacji sanitarnych i elektrycznych. Posiadamy zespół wykwalifikowanych pracowników, co pozwala nam oferować kompleksowe usługi budowlane i remontowe na najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie zapewnić również drobne prace remontowe, takie jak układanie płytek, wykonanie wylewek i malowanie.

Współpraca z architektami i konstruktorami a także specjalistami z zakresu aranżacji wnętrz umożliwia nam kompleksową realizację każdej inwestycji zgodnie ze sztuką budowlaną – począwszy od projektowania i kosztorysu poprzez profesjonalne wykonanie dające gwarancję zadowolenia klienta.

Decydując się na naszą firmę gwarantujemy solidne wykonanie powierzonych prac, pełne doradztwo, projektowanie oraz terminową realizację zamówień natomiast nasi kosztorysanci zapewniają rzetelną wycenę prac na podstawie kosztorysu budowlanego.

Fachowość, terminowość i rzetelność to nasze cele priorytetowe, które owocują zarówno zadowoleniem klientów, oraz dobrą opinią firmy na rynku.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą.
Michał Górecki


             


 


            Galeria     Sklepy     Plan Galerii     Kontakt     Promocje    
 
 
Kontakt
Galeria Wnętrz DEXA
Al. Armii Krajowej 4a
35-307 Rzeszów
 
tel. 17 862-39-20
tel. 17 852-06-75
e-mail: dexarzeszow@gmail.com
projekt © 2015: Studio BEST