Galeria    Sklepy    Plan Galerii    Kontakt   
 
 
 
 DAG'ART - Studio projektowe Dagmara Czado
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Galeria wnętrz DEXA
Al. Armii Krajowej 4a
35-307 Rzeszów

tel. +48 609 707 760
dagart.studio@gmail.com 

/  powrót do działu sklepy

Oferta

Dagmara Czado - zajmuje się profesjonalnym projektowaniem wnętrz. Swoją przygodę z projektowaniem zaczęła będąc jeszcze studentką architektury, którą ukończyła na Politechnice Krakowskiej.

Projekty mają swoje źródło w pasji i wiedzy, które z powodzeniem łączy z preferencjami swoich klientów, tak aby projektowane wnętrza w pełni spełniały ich potrzeby.

Pani Dagmara projektuj zarówno wnętrza o mniejszych metrażach jak np. pojedyncze pomieszczenia, jak i te większe – mieszkania, domy, apartamenty, czy pomieszczenia komercyjne i użyteczności publicznej. Każdą inwestycję traktuje indywidualnie dbając o to, by funkcjonalność i ergonomia szły w parze z walorami estetycznymi i oryginalnością proponowanych rozwiązań. Lubi łączyć nowoczesne wzornictwo z elementami klasycznymi, ale to oczekiwania klientów decydują o ostatecznym kierunku projektów i ich unikatowości.


Jeżeli poszukujecie Państwo pomysłu na oryginalną i funkcjonalną aranżację wnętrza, lub potrzebujecie pomocy w zobrazowaniu i realizacji swojej jego wizji - zapraszamy do korzystania z usług DAG'ART.
 


            Galeria     Sklepy     Plan Galerii     Kontakt     Promocje    
 
 
Kontakt
Galeria Wnętrz DEXA
Al. Armii Krajowej 4a
35-307 Rzeszów
 
tel. 17 862-39-20
tel. 17 852-06-75
e-mail: dexarzeszow@gmail.com
projekt © 2015: Studio BEST